Aktuality z ordinace

OČKOVÁNÍ PROTI CHŘIPCE

OČKOVÁNÍ PROTI CHŘIPCE 

 

V současné době jsou všechny objednané vakcíny aplikovány.

 

Pro ostatní zájemce t.č. nelze vakcíny doobjednat, je možné vystavit recept a zkusit vyzvednout v lékárně, případně se informovat v druhé polovině listopadu, zda se situace s dodávkami vakcín do ČR zlepšila - děkuji za pochopení.

Nadále jsou dostupné vakcíny proti pneumokokovým infekcím.

 

Současně vyzývám NOVÉ zájemce o očkování proti chřipce v roce 2021, aby se závazně bezplatně objednali do 31.1.2021. Objednání je možné pouze mailem (možno zajistit i např. mladším členem rodiny), postačí stručné znění: objednávám se k očkování proti chřipce v roce 2021, jméno, příjmení, rok narození. Mailem budete následně v příštím roce informováni o zahájení očkování. Pacienti očkovaní na podzim 2020 budou mít vakcínu objednanou automaticky.

 

 

 

 

 


PROVOZ ORDINACE od 9.11.2020

 

PROVOZ ORDINACE 

 

Od 9.11.2020 se ordinace vrací do normálního provozu. 

 

Vzhledem k současné epidemiologické situaci je běžný provoz ordinace ztížen narůstajícím počtem telefonních konzultací.

 

Snažíme se nadále udržet běžný provoz ordinace, tj. část oddělenou pro akutní případy a část určenou pro objednané pacienty, časy objednání však prosím berte jako orientační.

 

V ordinaci i čekárně DŮSLEDNĚ dodržujte protiepidemiologická pravidla nařízená Vládou ČR a ministerstvem zdravotnictví České republiky, především mějte po celou dobu zakrytý nos a ústa, dezinfikujte ruce při vstupu do čekárny.

 

Pokud máte příznaky podezřelé z infekce koronavirem (horečka, virové příznaky jako bolest hlavy, kloubů, svalů, kašel, dušnost, ztrátu čichu...), před návštěvou ordinace zavolejte na telefon  493 588 236.

 

Děkuji za Vaši spolupráci a pochopení,

 

MUDr. Jana Veldová