OČKOVÁNÍ - COVID 19

OČKOVÁNÍ PROTI COVID 19

 

V TÝDNU OD 6.4.2021 OBDRŽÍME VAKCÍNY.

Přihlášené zájemce o očkování vyzveme mailem či telefonicky.

 Děkuji za trpělivost a přízeň.

 

Jinak nadále registrujeme zájemce o očkování u PL, v průběhu dubna a května by již měly být dodávky vakcín pravidelnější, protože do ČR bude zavážen větší počet dávek. K PL bude směřovat Moderna, AstraZeneca, JaJ (výběr neovlivníme, je v gesci krajského koordinátora), distribuce k jednotlivým PL bude dle zájmu pacientů (tj. nejprve PL zaregistruje zájemce a dle toho je mu přidělen počet dávek).

Současně nadále běží očkování v očkovacích centrech. Pacienti s rizikovými onemocněními se registrují kódem, který získají od odborné ambulance. 

 

 

 

Protože je telefonní linka velmi přetížena, prosím přednostně o komunikaci prostřednictvím zaslání e-mailu na adresu: ordinace.veldova@seznam.cz

  (je samozřejmě možné s pomocí internetově zdatných členů rodiny).

 Jednotliví zájemci budou o termínu vakcinace informováni právě na kontaktní mailovou adresu. Kdo opravdu nemá možnost komunikovat mailem, s tím bude očkování domluveno telefonicky.

 Připomínám, že k očkování u praktického lékaře se nemohou přihlásit osoby, které se zaregistrují do Centrálního registračního systému, respektive až po vypršení platnosti 3 sms s výzvou k objednání k očkování.

 

Očkování proti COVID doporučuji. Očkování se nebojte a zprávy z medií proti vakcíně AstraZeneca berte s rezervou. 

 

 MUDr. Jana Veldová